Pravidla elektronických tendrů 

 Tento dokument vymezuje terminologii, charakterizuje osoby, popisuje prostředí a uvádí procesy elektronického systému PROEBIZ TENDERBOX při realizaci elektronických tendrů a slouží jako veřejně deklarovaný právní rámec jeho používání. 

Pravidla

Exkluzivní Wellness / pivní lázně na prodej v Liberci

Vyvolávací cena: 2 590 000,- Kč

Nabízíme vybavený wellness prostor v Liberci. Tento komerční prostor v osobním vlastnictví je nyní k dispozici v elektronické aukci, s vyvolávací cenou 2 590 000,- Kč.
 
Popis nemovitosti:
Lokace: Komerční prostor se nachází v suterénu s klenutými stropy bytového domu v širším centru města, což znamená snadný přístup pro vaše klienty.

 Vybavení: Tento prostor má veškeré vybavení potřebné pro provoz wellness. Obsahuje recepci, prostory na převlékání, finskou saunu, WC pro zákazníky, WC pro obsluhu, sprchy, dřevěnou ochlazovací vanu a dvě hydromasážní vany, odpočívárnu a technické zázemí. Možnost i obnovy provozu pivních lázní.
 
Vytápění a větrání: Všechny prostory jsou vybaveny etážovým teplovodním vytápěním s napojením na vlastní plynový kotel. Větrání je zajištěno přirozeně, a kromě toho je ve všech místnostech nainstalován systém nuceného odvětrání.
 
Venkovní terasa: Pro letní měsíce si můžete užít před vstupem do wellness prostoru kryté posezení na venkovní terase.
 
Možnost parkování: Jednou z výhod této lokalizace je také možnost parkování pro vaše klienty, což zajišťuje pohodlnou návštěvu wellness centra.
 
Samostatný vstup: Prostor má samostatný vstup a nachází se v nejnižším podlaží, částečně pod úrovní terénu, což zajišťuje klid a soukromí pro vaše klienty.
 
Využití: Tento komerční prostor byl dříve provozován jako privátní wellness a nabízí mnoho možností pro další využití a rozvoj.
 
Rozměry: Celková nebytová plocha činí 118 m2, k níž patří také venkovní terasa o rozloze 35 m2.
 Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem tohoto exkluzivního wellness prostoru v Liberci. Zaujala vás tato nabídka? Nečekejte a zapojte se do elektronické aukce ještě dnes! 

Vyvolávací cena: 2  590  000,- Kč

Prodej bude formou dobrovolné elektronické aukce. Odkaz na přihlášení do aukce (možnost přihlášení do 25.4.2024 do 11:00), která se bude konat 25 .4.2024 od 17:00:

Vyvolávací cena:
 2 590 000,- Kč

Zbývající čas pro přih​láš​ení eAukce:

žádost o zaslání podkladů
0
0
Years
:
2
2
0
Dny
:
2
1
Hodiny
:
1
7
Minuty
:
1
7
Vteřiny
:
0
0
Items

Přihlášení do aukce bylo ukončeno.

Prodej atraktivní stavební parcely A14 Česká Kamenice, lokalita Skalka (966 m2)

Vyvolávací cena: 966 000,- Kč

Město Česká Kamenice nabízí k prodeji atraktivní stavební parcelu A14 (obytná lokalita Skalka) p.č. 1767/1 o výměře 966 m2 v k.ú. Česká Kamenice. Okres Děčín. V lokalitě Skalka bylo na prodej k dispozici celkem 18 pozemků (tento je aktuálně poslední), jejíchž zasíťování (elektřina, voda, splašková kanalizace) a napojení na nově budovanou komunikaci město zajišťuje. Cena pozemků je stanovena na 1000 Kč vč. DPH za m2, výměra se pohybuje od 702 do 1 295 m2.

Pro výstavbu na pozemcích jsou stanovena závazná i doporučená pravidla obsažená v manuálu zpracovaném společností RCNKSK architekti. Stanovují konkrétní pravidla pro typ, umístění i vzhled domů, pravidla musí budoucí stavebníci dodržet. Výhodou je to, že zástavba v místě bude stejnorodá, vznikne vzhledově příjemná zástavba s charakterem klasické ulice.

Pozemky město prodává za nákladovou cenu, jejich prodej je proto svázán řadou podmínek. Město se zavazuje vybudovat k Pozemku inženýrské sítě v podobě přípojky elektřiny, vodovodu, splaškové kanalizace a optické sítě a to ve lhůtě do 2 let od uzavření kupní smlouvy. 

Důležitou podmínkou je, že se kupující zavazuje nejpozději do tří let ode dne splnění povinnosti zasíťování pozemku vybudovat, resp. řádně dokončit, na Pozemku stavbu rodinného domu v souladu s platnými předpisy a přenést si do nich trvalé bydliště. Do doby dokončení rodinného domu je zakázán přeprodej pozemku bez souhlasu města (město si zachovává předkupní právo). V případě nevybudování rodinného domu do 3 let od koupě má město právo požadovat vrácení pozemku za původní kupní cenu (cílem je, aby pozemky neležely ladem, ale aby se na nich stavělo).

Vyvolávací cena: 966  000,- Kč

Prodej bude formou dobrovolné elektronické aukce. Odkaz na přihlášení do aukce (možnost přihlášení do 25.4.2024 do 11:00), která se bude konat 25.4.2024 od 17:00:

https://finyes.proebiz.com/formulare/zadost.php?id_aukce=140

Zbývající čas pro přih​láš​ení eAukce:

Vratná jistina:
20 000,- Kč

0
0
Years
:
2
2
0
Dny
:
2
1
Hodiny
:
1
5
Minuty
:
4
8
Vteřiny
:
0
0
Items

Přihlášení do aukce bylo ukončeno.

žádost o zaslání podkladů